تعداد جلسات

۴۳ جلسه

قیمت

۹۹۰۰۰ تومان

نام مدرس

امین آذرمهر

تاریخ انتشار

۰۰/۱۱/۸ جمعه , ۲۱:۲۷:۰۵


آموزش بوت استرپ ۵

بدون‌شک بوت‌استرپ محبوب‌ترین فریمورک css میان توسعه‌دهندگان وب است، ولی دلیل این محبوبیت چیه؟ مطمئنا سادگی استفاده، طراحی ساختاریافته و بهینه از جمله دلایلی است که هر توسعه‌دهنده‌ای رو به استفاده از این ابزار محبوب ترغیب می‌کند. در این دوره قصد داریم صفر تا صد آموزش استفاده از این فریمورک رو به صورت کاملا پروژه‌محور بهت آموزش بدیم.

بوت‌استرپ چیه؟

بوتاسترپ یک فریمورک رایگان و متن‌باز (open-source) است که برای توسعه صفحات واکنشگرا (responsive) و Mobile-first مورد استفاده قرار می‌گیره. این ابزار شامل قالب‌های طراحی مبتنی بر css و javascript ، برای تایپوگرافی، فرم‌ها، دکمه‌ها و ... بوده و همچنین شامل کامپوننت‌های مرتبط با رابط می‌باشد.

طراحی واکنشگرا و Mobile-first چیست؟

طراحی واکنشگر(responsive design) رویکردی در طراحی وب است که هدف آون نمایش هرچه بهتر صفحات وب در صفحه نمایش‌هایی با سایزهای متفاوت از حداقل تا حداکثر می‌باشد تا بتونیم رضایت کاربر رو هنگام استفاده از صفحات احساس کنیم. در طراحی Mobile-first هدف طراحی اینه که ابتدا صفحاتی با نمایش یکپارچه در صفحه نمایش‌های کوچک‌تر مانند موبایل به دست بیاریم. این باعث میشه از تجربه کاربری مناسب در صفحه نمایش‌های مختلف اطمینان بیشتری کسب کنیم.

بوت‌استرپ ۵

بوت‌استرپ ۵ آخرین نسخه بوت‌استرپ است که نسبت به نسخه‌ی قبل تغییرات به‌خصوصی داشته از جمله حذف JQuery از پیش‌نیاز ها، بهبود form-controlها، custom properties و ... بنابراین ما هم از آخرین ورژن این فریمورک محبوب برای آموزش‌مون استفاده می‌کنیم.

چرا دوره بوت‌استرپ پلازیکا؟

ما توی این دوره تمامی سرفصل های مهم رو به صورت ساده و روان پوشش دادیم و در انتهای کار یک پروژه جذاب و کامل قرار دادیم تا مخاطب بتونه بعد از یادگیری نحوه استفاده از این فریمورک، به‌طور عملی با پروژه درگیر بشه و ترس‌اش از کار کردن با این ابزار بریزه. گفتنی است که توی پلازیکا میتونین در کنار دیدن آموزش هم‌زمان خودتون کدها رو همراه با مدرس بزنین و اجرا کنین تا به مرحله تثبیت یادگیری برسین.

پیش نیازهای این دوره

  • آشنایی با HTML
  • آشنایی با CSS
  • آشنایی با Flexbox

فصل‌های دوره


در حال انجام عملیات

-1